Úvod / Články / Přehled DEGUSTACÍ na prodejně - zima / jaro 2018
Přehled DEGUSTACÍ na prodejně - zima / jaro 2018

Přehled DEGUSTACÍ na prodejně - zima / jaro 2018

Každý měsíc pro vás připravujeme dvě degustace na jedno téma, každou s drobnou obměnou. Otevíráme celý sortiment a představujeme čaje, které by rozhodně neměly v dané skupině uniknout vaší pozornosti. Věnujeme se celému sortimentu od čistých černých a zelených čajů, přes pravé bílé čaje, aromatizovanou řadu pravých čajů černých, zelených a bílých, BIO byliny, africké rooibosy a ovocné čaje. Z každé řady vybíráme nejzajímavější zástupce tak, aby se rozšířil obzor návštěvníků o novinky a zajímavosti. Degustace probíhá na prodejně ve Vodičkově ulici, není-li uvedno jinak, pak od 18 hodin. Střídáme dva osvědčené dny - středy a čtvrtky. Samotná degustace trvá asi hodinu, poté následuje volná diskuse a možnost nákupu degustovaných čajů. Prozatím je vstup na degustace ZDARMA.

Leden 2018

Čtvrtek 11. 1. 2018 Degustace čaje MATCHA

Degustovali jsme naše čtyři druhy matcha - WA, SEI, JAKU a KEI. Součástí degustace byla i ochutnávka japonského čaje Gyokuro,  zastíněného čaje, ze kterého se originální japonská matcha ve výrábí.  

Středa 24. 1. 2018 Degustace čaje MATCHA

Na programu degustace jsou naše čtyři druhy matcha - WA, SEI, JAKU a KEI. Součástí degustace byla i ochutnávka japonského čaje Gyokuro, zastíněného čaje, ze kterého se originální japonská matcha ve výrábí. 

Únor 2018

Čtvrtek 15. 2. 2018 Edice NATURVERLIEBT I. - 6 x síla z přírody

Speciální řada čajů pro využití přírodní síly pro získání klidu, rovnováhy, lepšího spaní, nastartování metabolismu nebo jarní očisty. Ve spolupráci se známým odborníkem na zdravou výživu vzniklo 6 organických BIO čajů, které by neměly uniknout Vaší pozornosti a procházejí napříč sortimentem! Tyto čaje mohou dobře doplnit Vaši jarní očistnou kúru.

Středa 21. 2. 2018 Edice NATURVERLIEBT II. - 6 x síla z přírody

Speciální řada čajů pro využití přírodní síly pro získání klidu, rovnováhy, lepšího spánku, nastartování metabolismu nebo jarní očisty. Ve spolupráci se známým odborníkem na zdravou výživu vzniklo 6 organických BIO čajů, které by neměly uniknout Vaší pozornosti a procházejí napříč sortimentem! 

Březen 2018

Čtvrtek 8. 3. 2018 Jarní detoxikace a čistící čaje I.

Jak na jarní očistu? Které čaje se hodí popíjet v doběr jarních půstů? Jaké poklady skrývá nejen bylinná řada? To a ještě mnohem více se dozvíte na březnové degustaci na prodejně. 

Středa 14. 3. 2018 Jarní detoxikace a čistící čaje II. 

Jak na jarní očistu? Které čaje se hodí popíjet v doběr jarních půstů? Jaké poklady skrývá nejen bylinná řada? To a ještě mnohem více se dozvíte na březnové degustaci na prodejně. 

Duben 2018

Čtvrtek 5.4.2018 TRENDY v čaji aneb co je nového? I.

První část zajímavé degustace na téma novinek v našem sortimenu. Nahlédneme do první poloviny časově omezeného TRENDY sortimentu a nevynecháme ani novinky v klasických čistých černých a zelených čajích. Třešničkou na dortu bude i jedna ukázka ze Zlaté řady Edmon's.

Středa 18.4.2018 TRENDY v čaji aneb co je nového? II.

Druhá část zajímavé degustace na téma novinek v našem sortimenu. Nahlédneme do druhé poloviny časově omezeného TRENDY sortimentu a nevynecháme ani další novinky v klasických čistých černých a zelených čajích. Třešničkou na dortu bude i zde jedna ukázka ze Zlaté řady Edmon's.

Květen 2018

Čtvrtek 17. 5. 2018 Letošní první sběry FIRST FLUSH a černé čaje I.

První ochutnávka letošních jarních sběrů FIRST FLUSH. Jako doplnění pak několik černých čistých čajů z našeho sortimentu, které by neměly uniknout Vaší pozornosti! 

Středa  30. 5. 2018 Letošní první sběry FIRST FLUSH a černé čaje II.

Druhá ochutnávka letošních jarních sběrů FIRST FLUSH. Jako doplnění pak několik černých čistých čajů z našeho sortimentu, které by neměly uniknout Vaší pozornosti! 

-mp-

< Zpět na přehled