Úvod / Články / Přehled DEGUSTACÍ na prodejně - jaro / léto 2018
Přehled DEGUSTACÍ na prodejně - jaro / léto 2018

Přehled DEGUSTACÍ na prodejně - jaro / léto 2018

Každý měsíc pro vás připravujeme dvě degustace na jedno téma, každou s drobnou obměnou. Otevíráme celý sortiment a představujeme čaje, které by rozhodně neměly v dané skupině uniknout vaší pozornosti. Věnujeme se celému sortimentu od čistých černých a zelených čajů, přes pravé bílé čaje, aromatizovanou řadu pravých čajů černých, zelených a bílých, BIO byliny, africké rooibosy a ovocné čaje. Z každé řady vybíráme nejzajímavější zástupce tak, aby se rozšířil obzor návštěvníků o novinky a zajímavosti. Degustace probíhá na prodejně ve Vodičkově ulici, není-li uvedno jinak, pak od 18 hodin. Střídáme dva osvědčené dny - středy a čtvrtky. Samotná degustace trvá asi hodinu, poté následuje volná diskuse a možnost nákupu degustovaných čajů. Prozatím je vstup na degustace ZDARMA.

Leden 2018

Čtvrtek 11. 1. 2018 Degustace čaje MATCHA

Degustovali jsme naše čtyři druhy matcha - WA, SEI, JAKU a KEI. Součástí degustace byla i ochutnávka japonského čaje Gyokuro,  zastíněného čaje, ze kterého se originální japonská matcha ve výrábí.  

Středa 24. 1. 2018 Degustace čaje MATCHA

Na programu degustace jsou naše čtyři druhy matcha - WA, SEI, JAKU a KEI. Součástí degustace byla i ochutnávka japonského čaje Gyokuro, zastíněného čaje, ze kterého se originální japonská matcha ve výrábí. 

Únor 2018

Čtvrtek 15. 2. 2018 Edice NATURVERLIEBT I. - 6 x síla z přírody

Speciální řada čajů pro využití přírodní síly pro získání klidu, rovnováhy, lepšího spaní, nastartování metabolismu nebo jarní očisty. Ve spolupráci se známým odborníkem na zdravou výživu vzniklo 6 organických BIO čajů, které by neměly uniknout Vaší pozornosti a procházejí napříč sortimentem! Tyto čaje mohou dobře doplnit Vaši jarní očistnou kúru.

Středa 21. 2. 2018 Edice NATURVERLIEBT II. - 6 x síla z přírody

Speciální řada čajů pro využití přírodní síly pro získání klidu, rovnováhy, lepšího spánku, nastartování metabolismu nebo jarní očisty. Ve spolupráci se známým odborníkem na zdravou výživu vzniklo 6 organických BIO čajů, které by neměly uniknout Vaší pozornosti a procházejí napříč sortimentem! 

Březen 2018

Čtvrtek 8. 3. 2018 Jarní detoxikace a čistící čaje I.

Jak na jarní očistu? Které čaje se hodí popíjet v doběr jarních půstů? Jaké poklady skrývá nejen bylinná řada? To a ještě mnohem více se dozvíte na březnové degustaci na prodejně. 

Středa 14. 3. 2018 Jarní detoxikace a čistící čaje II. 

Jak na jarní očistu? Které čaje se hodí popíjet v doběr jarních půstů? Jaké poklady skrývá nejen bylinná řada? To a ještě mnohem více se dozvíte na březnové degustaci na prodejně. 

Duben 2018

Čtvrtek 5.4.2018 TRENDY v čaji aneb co je nového? I.

První část zajímavé degustace na téma novinek v našem sortimenu. Nahlédneme do první poloviny časově omezeného TRENDY sortimentu a nevynecháme ani novinky v klasických čistých černých a zelených čajích. Třešničkou na dortu bude i jedna ukázka ze Zlaté řady Edmon's.

Středa 18.4.2018 TRENDY v čaji aneb co je nového? II.

Druhá část zajímavé degustace na téma novinek v našem sortimenu. Nahlédneme do druhé poloviny časově omezeného TRENDY sortimentu a nevynecháme ani další novinky v klasických čistých černých a zelených čajích. Třešničkou na dortu bude i zde jedna ukázka ze Zlaté řady Edmon's.

Květen 2018

Čtvrtek 17. 5. 2018 Letošní první sběry FIRST FLUSH a černé čaje I.

První ochutnávka letošních jarních sběrů FIRST FLUSH. Jako doplnění pak několik černých čistých čajů z našeho sortimentu, které by neměly uniknout Vaší pozornosti! 

Středa  30. 5. 2018 Letošní první sběry FIRST FLUSH a černé čaje II.

Druhá ochutnávka letošních jarních sběrů FIRST FLUSH. Jako doplnění pak několik černých čistých čajů z našeho sortimentu, které by neměly uniknout Vaší pozornosti! 

Červen 2018

Středa 6. 6. 2018 Vaříme ledové čaje aneb ICE TEA I

Vaříme LEDOVÉ ČAJE aneb vše o ICE TEA, co potřebujete vědět pro jeho správnou přípravu. Jako vždy vstup ZDARMA, recepty jsou součástí akce. Těšíme se na viděnou!

Čtvrtek 21. 6. 2018 Vaříme ledové čaje aneb ICE TEA II

Vaříme LEDOVÉ ČAJE aneb vše o ICE TEA, co potřebujete vědět pro jeho správnou přípravu. Jako vždy vstup ZDARMA, recepty jsou součástí akce. Těšíme se na viděnou!

-mp-

< Zpět na přehled